ایستنا بررسی میکند: نوکیا E7 از نگاه نزدیک

Nokia E7


ICTna.ir - گوشی‌های سری E نوکیا همیشه گزینه مناسبی برای کاربران تجاری محسوب شده‌اند و در این میان یکی از گوشی‌های هوشمند جدیدی که نوکیا به واسطه آن توانسته بیش از گذشته نظر این دسته از کاربران را به سمت خود جلب کند، گوشی E7 بوده است.

این محصول که آخرین گوشی هوشمند تولید شده در این سری از محصولات نوکیا محسوب می‌شود، می‌توان آن را بهترین محصول در این زمینه خواند.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) نوکیا E7 که در آخرین روزهای ۸۹ به صورت غیرقانونی وارد کشور شده بود از چند هفته پیش با گارانتی اصلی و سراسری نوکیا و با قیمت حدود ۸۵۰هزار تومان به بازار ایران عرضه شد و حالا قیمت آن به چیزی در حدود ۷۱۵هزار تومان رسیده است.
اگر تصمیم گرفته اید یک Nokia E7 برای خود یا عزیزانتان بخرید موقع خرید حواستان را جمع کنید و آن را از یک فروشگاه معتبر تهیه کنید. همچنین در زمان خرید کد #06#* را وارد و شماره سریال (IMEI) نمایش داده شده را با SMS به ۲۰۰۰۲۳۰۱۳ ارسال کنید. اگر پاسخ نرسید حتما با شماره ۰۲۱۲۳۰۱۳ تماس بگیرید و از اصل بودن گوشی و گارانتی آن مطمئن شوید. بازار موبایل ایران خیلی قابل اعتماد نیست.
برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

/ 0 نظر / 18 بازدید