اخبار و تازه های فناوری اطلاعات

جدید ترین اخبار فناوری

جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

کشور ایران از گذشته های دور مظهر هنر و فرهنگ بوده و مورخان بزرگ قرون مختلف بر این مهم تاکید فراوان داشته اند که اگر از هنر و فرهنگ نصیبی می خواهید آنرا در ایران زمین می یابید . به همین جهت علاوه بر ارئه اخبار ورزش روز در زمینه فوتبال ، بسکتبال و ... به کاربران ما تصمیم گرفته ایم تا جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری روز را نیز در اختیار کاربران گرامی خود قرار دهیم . تا کاربران شاهد سایتی غنی از مطالب در هر زمینه ای باشند و از طریق سرچ سمت راست سایت هر مطلبی که مورد نظرشان است را جستجو نمایند .

هنر از دیرباز با سرشت مردم ایران زمین گره خورده است ، متاسفانه با اینکه در دوره های مختلف آثار هنری چون کار دست هنرمندان نظیر ظروف ارزشمند ، گنجینه های سلطنتی و ... ، و همچنین آثار فرهنگی ایران نظیر کتاب های نفیس ، دست نوشته های گران بها و ... به دست غارت گران این مرز و بوم به یغما رفته ، اما آنچنان فرهنگ این کشور غنی است که خم به ابرو نیاورده و تمامی آثار از دست رفته را جبران نموده و هم اکنون آثار تاریخی ، فرهنگی و هنری متعددی از ایران در دنیا به ثبت رسیده است .

  
نویسنده : حمیدرضا رنجبران ; ساعت ۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٦/۱۸

جدیدترین اخبار ورزشی فوتبال – والیبال

نیاز به توضیح خاصی نیست که جمع کثیری از اجتماع ایرانیان جزو طرفداران پر و پا قرص انواع ورزش هستند ، از اجتماع چند ده هزار نفری هواداران تیم های فوتبال در استادیوم های شهر های مختلف ایران گرفته تا پیش فروش بلیط های والیبال که مهر تاییدی بر پر مخاطب بودن اخبار ورزشی ایران و خارج دارد .

جدیدترین اخبار ورزشی در زمینه مسابقات لیگ برتر ایران و همچنین لیگ های اروپایی همیشه نقل محافل و مجالس می باشد و روزنامه های ورزشی همه روزه تیراژ بالایی چاپ می نمایند که فروش بالایی هم دارد . همچنین حواشی پیرامون بازیکنان و ستاره های فوتبال ، مربی ها ، سر مربی ها ، حتی داور های مسابقات همیشه وجود دارد و گاها تا جایی پیش می رود که بحث بالا می گیرد و پای باشگاه ها و حتی مراجع زیر صلاح هم وسط می آید .

همچنین در سال های اخیر علی رغم تلاش های صورت گرفته در فوتبال کشورمان متاسفانه پیروزی های جهانی به وجود نیامد و ورود به مسابقات جام جهانی نیز برای تیم فوتبال ایران تنها در مرحله ابتدایی امکان پذیر بوده اما از طرف دیگر با لطف پروردگار ، خوشبختانه تیم والیبال ایران توانست پیروزی های ارزشمندی برای کشور و مردم عزیزمان کسب نماید که همه ما صمیمانه از این بزرگواران متشکر هستیم .

  
نویسنده : حمیدرضا رنجبران ; ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٦/۱۸

مقاله بیس پایان نامه برای همه رشته ها (مدیریت، حسابداری، روانشناسی، فناوری اطلاع

امروزه کار نوشتن پایان نامه برای رشته های مختلف از چند مرحله مهم تشکیل شده است . یکی از مراحل مهم در آن ارائه مقاله بیس برای پایان نامه می باشد که از ابتدایی ترین مراحل هم است . مقاله بیسی که برای پایان نامه ارائه می گردد باید دارای شرایط خاصی باشد . مثلا باید مقاله معتبر، تاریخ جدید و به روز، غیر تکراری در داخل کشور ، دارای مدل و فرضیه باشد . انتخاب موضوع پایان نامه برای دانشجویان با مقاله بیس بسیار راحت تر صورت می گیرد چرا که نوشتن پروپوزال از روی مقاله بیس خوب بسیار ساده است . بخصوص اینکه ترجمه مقاله انگلیسی بیس به فارسی روان بوده باشد .

بنیاد ملی پژوهش های دانشگاهی ایران (BMPDi) کامل ترین و تنها سایت دانشگاهی جامع فارسی ارائه کننده مقاله بیس برای رشته های مختلف دانشگاهی می باشد. تمامی مقالات بیس ارائه شده در این سایت با ترجمه سلیس و روان بوده و توسط اساتید و دانشجویان دکتری همان رشته ترجمه شده و در اختیار دانشجویان برای استفاده در پایان نامه و طرح های تحقیقاتی خود قرار گرفته است . در برخی موارد دانشجویان به دنبال مقاله های بیس خاص و بسیار جدید هستند که این امکان هم در این سایت فراهم شده است . همه دانشجویان می توانند مقاله بیس و چکیده فارسی آن را به صورت رایگان از سایت دریافت و دانلود کرده و در صورت لزوم متن ترجمه کامل مقاله بیس پایان نامه را در رشته های مختلف مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری ، فناوری اطلاعات ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را دریافت کنند .

بنیاد ملی پژوهش های دانشگاهی ایران در آینده ای نزدیک به عنوان سایت مرجع برای دریافت و ارائه مقاله های بیس در تمامی دانشگاه های کشور به کار خود ادامه خواهد داد و همکاری نزدیک تری را با اساتید و دانشگاه ها برای راهنمایی دانشجویان در ارائه مقالات خود برای پایان نامه به عنوان مقاله بیس خواهد داشت .

آپ نیاز-آپلود سنتر-آپلود عکس دائمی-آپلود فایل رایگان

  
نویسنده : حمیدرضا رنجبران ; ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٦/۱٧